Kangal köpek yavrusu fiyatları 2019

Bekçi köpeği ihtiyacınız varsa bekçi köpeği kangal almak istiyorsanız eğer ilk tercihiniz bekçilik için kangal köpeği olmalıdır. Satılık yetişkin bekçi köpekleri çiftliğimizde satılmakta bekçi köpeği fiyatları 2000 TL den başlalıyor fiyatları. Bekçi köpeklerimiz sizi ve ailenizi korur. Ev bağ bahçe fabrika gibi alanlarda kangal köpeklerini bekçilik için kullanabilirsiniz.

Kangal köpek yavrusu fiyatları 2019

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL

AYIBOĞAN KANGAL   
Satılık dünyaca ünlü sivas ayıboğan kangal köpeği ayıboğan kangalların farkı diğer cins kangal köpeklerine göre daha korkunç ve iri caydırıcı bir yapıya sahiplerdir. 

bir aslan kadar güçlüdürler. Bir ayıyı yıkacak güce sahip olan bu kangallar kangal üretim çiftliğimizde yetiştirilip satılmaktadır. Ayıboğan cinsi kangal köpeği yavrusu fiyatları 1000 TL den satılmaktadır. Ayıboğan kangal yavrusu fiyatları için bize ulaşın. düzenlendi

KANGAL KÖPEĞİ YAVRUSU FİYATLARI

KANGAL YAVRUSU
2019 kangal yavrusu satılık köpek yavrusu fiyatları. Ücretli kangal köpeği yavrusu sahiplendirme kangal yavrusu ilanları için sitemizi gezin.Kangal köpeği yavrusu
En kaliteli en iyi satılık kangal yavru köpekleri sivas kangal üretim çiftliği farkıyla satılmakta olup sahiplendirilmektedir. Çiftliğimizde sadece safkan ırk kangal köpeği yavrusu ırkını taşıyan köpeklerden yavru kangal köpeği üretimi yapılmakta olup satışa sunulmaktadır. kangal köpek yavrusu fiyatları yavru kangalların safkanlıgına göre ve yaş aralıklarına göre fiyat ağırlıkları belirlenmektedir.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI

YAVRU KANGAL KÖPEK SATIŞI VE FİYATLARI

Kangal köpeği yavrusu almak isteyenler için, Cazip fiyalara kangal yavrusu almak isteyenler her yerden kangal köpek yavrusu bulabilir satın alabilir ama her yerde kaliteli birinci sınıf bir kangal yavrusu  bulamazsınız. Kangal köpek yavruları fiyatları kangalların safkanlığına ve ırklarına göre değer biçilmektedir. Almış olduğunuz kangal köpek yavrusu öz sivas kangal köpeği özelliklerini taşımalı ve kırılmamış kırma kangal yavrusu olmamalı bu yüzden kaliteli saf yavruların fiyatları diğer yavru kangallara göre biraz daha pahalı olur ama kaliteli olur. 10. Yüzyılda orta Asya’dan Anadolu’ya göç eden Türk boyları gelirken yanlarında getirdikleri 3 şey at koyun köpek.


Sivas kangal Türkiye köpekleri eski çağlardan bu yana Anadolu da yaşamaktadır. Türk milli bekçi köpeği olan kangallar zeki, çocuklara sabırlı, azarlanmaya karşı duygusal, kolay eğitilebilen, yaşadığı yeri sahiplenen bir cins olan köpeğin yavrusu da oldukça güçlüdür. Bu sebeplerden dolayı çitlerle çevrili dış mekanda sürüsü ile birlikte yaşamaya uygundur. Yabancı olan herkese kuşku ile bakar. Sahibini karşı sadık ve sevecendir.

Kangal Yavru kangal fiyatları çoban köpekleri hızlı çevik ön sezileri çok kuvvetli köpeklerdir. Ücretsiz sahiplendirme ve satılık kangal fiyatları konusunda ilanları detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin. 

Yeni yıl 2020 da kangal yavrusu fiyatların da büyük indirim  yavru kangal  köpek fiyatları  750 TL den başlamaktadır kangal yavrusu  sahibi olmak için büyük bir şans sizlere hayvan severler. En güzel en sadık size önereceğimiz köpek ırkı sivas kangalıdır. Sivas kangal yavrusu sahiplenmek  için HEKTOR kangal üretim çiftliğini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.https://www.satilikkangal.com