Kangal köpek yavrusu fiyatları 2022

Bekçi köpeği ihtiyacınız varsa bekçi köpeği kangal almak istiyorsanız eğer ilk tercihiniz bekçilik için kangal köpeği olmalıdır. Satılık yetişkin bekçi köpekleri çiftliğimizde satılmakta bekçi köpeği fiyatları 2000 TL den başlalıyor fiyatları. Bekçi köpeklerimiz sizi ve ailenizi korur. Ev bağ bahçe fabrika gibi alanlarda kangal köpeklerini bekçilik için kullanabilirsiniz.

Kangal köpek yavrusu fiyatları 2019

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL

AYIBOĞAN KANGAL   
Satılık dünyaca ünlü sivas ayıboğan kangal köpeği ayıboğan kangalların farkı diğer cins kangal köpeklerine göre daha korkunç ve iri caydırıcı bir yapıya sahiplerdir. 

bir aslan kadar güçlüdürler. Bir ayıyı yıkacak güce sahip olan bu kangallar kangal üretim çiftliğimizde yetiştirilip satılmaktadır. Ayıboğan cinsi kangal köpeği yavrusu fiyatları 1000 TL den satılmaktadır. Ayıboğan kangal yavrusu fiyatları için bize ulaşın. düzenlendi

KANGAL KÖPEĞİ YAVRUSU FİYATLARI

KANGAL YAVRUSU
2019 kangal yavrusu satılık köpek yavrusu fiyatları. Ücretli kangal köpeği yavrusu sahiplendirme kangal yavrusu ilanları için sitemizi gezin.Kangal köpeği yavrusu
En kaliteli en iyi satılık kangal yavru köpekleri sivas kangal üretim çiftliği farkıyla satılmakta olup sahiplendirilmektedir. Çiftliğimizde sadece safkan ırk kangal köpeği yavrusu ırkını taşıyan köpeklerden yavru kangal köpeği üretimi yapılmakta olup satışa sunulmaktadır. kangal köpek yavrusu fiyatları yavru kangalların safkanlıgına göre ve yaş aralıklarına göre fiyat ağırlıkları belirlenmektedir.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI

YAVRU KANGAL KÖPEK SATIŞI VE FİYATLARI

Kangal köpeği yavrusu almak isteyenler için, Cazip fiyalara kangal yavrusu almak isteyenler her yerden kangal köpek yavrusu bulabilir satın alabilir ama her yerde kaliteli birinci sınıf bir kangal yavrusu  bulamazsınız. Kangal köpek yavruları fiyatları kangalların safkanlığına ve ırklarına göre değer biçilmektedir. Almış olduğunuz kangal köpek yavrusu öz sivas kangal köpeği özelliklerini taşımalı ve kırılmamış kırma kangal yavrusu olmamalı bu yüzden kaliteli saf yavruların fiyatları diğer yavru kangallara göre biraz daha pahalı olur ama kaliteli olur. 10. Yüzyılda orta Asya’dan Anadolu’ya göç eden Türk boyları gelirken yanlarında getirdikleri 3 şey at koyun köpek.


Sivas kangal Türkiye köpekleri eski çağlardan bu yana Anadolu da yaşamaktadır. Türk milli bekçi köpeği olan kangallar zeki, çocuklara sabırlı, azarlanmaya karşı duygusal, kolay eğitilebilen, yaşadığı yeri sahiplenen bir cins olan köpeğin yavrusu da oldukça güçlüdür. Bu sebeplerden dolayı çitlerle çevrili dış mekanda sürüsü ile birlikte yaşamaya uygundur. Yabancı olan herkese kuşku ile bakar. Sahibini karşı sadık ve sevecendir.

Kangal Yavru kangal fiyatları çoban köpekleri hızlı çevik ön sezileri çok kuvvetli köpeklerdir. Ücretsiz sahiplendirme ve satılık kangal fiyatları konusunda ilanları detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin. 

Yeni yıl 2020 da kangal yavrusu fiyatların da büyük indirim  yavru kangal  köpek fiyatları  750 TL den başlamaktadır kangal yavrusu  sahibi olmak için büyük bir şans sizlere hayvan severler. En güzel en sadık size önereceğimiz köpek ırkı sivas kangalıdır. Sivas kangal yavrusu sahiplenmek  için HEKTOR kangal üretim çiftliğini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.https://www.satilikkangal.com

Kangal köpekleri belli yerlerde karabaş diye adlandırılmaktadır. Bu adlandırılma kangalların kafa yapılarının siyah olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı yörelerde karabaş diye tanımlanan kangal köpekleri aslında bizimde yıllardır bildiğimiz kangal köpekleridir. Kafa yapısının siyah olmasının yanında diğer belirgin özellikleride;Kangalın vucut yapısının aslanı andırmasıdır, kuyruğunun kıvrımlı olması, post renginin boz olması karabaş kangalın başlıca özelliklerindendir. Her iki ırkda aslında aynı ırk olmakla beraber türünün sadece görünüm olarak ayırt edilmiş türüdür. Yine karabaş olarak adlandırılan kangal köpeğinin halk arasında ayıboğan kangal ve kurtboğan kangal diye ikiye ayırdıklarını bilinmektedir. Aslında ırk olarak aynı özelliklere sahip olan bu ayırım daha çok irilikle alakalıdır.

s9 safkan kangal yavrusu

Çok gelişen ve iri görünümlü kangalları ayıboğan kangal diye adlandırılırken. Daha küçük görünümlü ve çevik olan kangallarada kurtboğan kangal diye adlandırılmaktadır. Kurt boğan kangallar Kurt boğan kangallar nasıl olmalıdır kangalın en büyük farkı anlının düz olması.yani alın çıkıntısı olmaması.ve kuyruğu simit şeklinde olması.yüzünde siyah bir maskesi ve ağızında mührü olması .kurt boğan bir kangalın arka ayağı tavşan gibi olmalı.ve atletik bir yapıda olmalı.kurt boğan kangal az yer ve pek fazla uyumaz.ama bir alman kurdu fazla yer ve uykucu olur.bir kangal bir alman kurdunu yediği yemeğin %5 ini yer.ama alman kurd daha iyi eğitim alır.ama alman kurdunun iyi eğitim alması kangaldan üstün olduğnu değil kangalları özgürlüğüne düşkün olmasındandır.bir kangal çok iyi bir bekçidir.görev anında iken sürüsüne yada korduğu çevreye aslanı dahi sokmazlar.kangalın çok kuvvetli olduğunu bu zamanlara dek zorlukları aşarak bu topraklarda yaşamını sürdürmesidir.

satılık sivas kangal yavruları

SİVAS’IN EN SAF VE EN CESUR KANGALLARI

aşagıda resimde görmüş oldugunuz kangallar sivasın en saf ve cesur kangallarıdır. kangallarımız her yıl Uluslar arası yarışmalar tarafından ödül almaktadır bu kangalların özellikleri kurt ve ayı boğan cinsi olmasıdır altta resimde görmüş oldugunuz kangallar 2 erkek 2 dişiden oluşmaktadır yılda en az 3 defa kurt boguyorlar.

SİVAS'IN EN SAF VE EN CESUR KANGALLARI