Satılık Kangal Yavruları

Öz Sivas satılık kangal köpek yavruları ırk ve cins olarak yavru kangallar garantilidir. Göndermiş olduğumuz yavru kangallar büyünce ye kadar garanti.

sivas kangal yavrusu fiyatları

Kangal yavrusu sahiplenmek istiyorsunuz ama fiyatları yüksek olduğu için sahiplenemiyor musunuz ? Kangal yavrusu sadece 500 TL sizde kangal alabilir

satılık kangal

İstanbul kangal yavrusu satışları, İstanbul kangal çiftliği kangal köpek fiyatları satılık 2020 kangal yavrusu karabaş

sivas kangal köpek çiftliği

Satılık 2 şer aylık erkekli dişili kangal köpek yavruları fiyatları. Gönderim ücretlerini biz karşılıyoruz siz sadece otogardan yavruları teslim alın.

Karabaş kangal yavrusu yüzü maskeli siyah maskeli kangal yavrumuz satılıktır. Cinsi panter ayıboğan kangal cinsidir.

kangal köpeği

Yeni yıl 2019 kangal yavrusu fiyatları ve kangal yavrusu satışları. Yeni yılda kangal yavrularında indirim ve güncel kangal yavrusu fiyatları Sivas kangal köpek üretim çiftliği.

kangal köpeği yavrusu


Kangal yavrusu sahipleneceğiniz en uyfun fiyatlara kangal yavrusu burada. Arkadaşlar 2019 yılna özel indirim var kangal yavrularında mutlaka yavru kangalların fiyatlarını araştırmadan yavru kangal satıl almayın. Sizlere en uygun fiyatlarda kangal yavrusu sunuyoruz.

Satılık Kangal Yavruları

Erkek kangal yavrusu 2 aylık fiyatları 2020: 850 TL.

Kangal yavrularına sahip olmak için öncelikle bizi aramanız gerekmektedir. Nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Elimizde sürekli kangal yavrusu bulunmakta ancak yoğun ilğiden dolayı çogu yavrularımız henüz dogmadan öncede rezerve edilebilmektedir.

boz karabaş kangal

Dişi kangal yavrusu fiyatı 2020: 650 TL FİYATI

Yavrularımızın sevkiatı 35 günlük ve 60 günlük arası sevkiyatları yapılmaktadır daha küçük olan yavrular rezerve edilerek belli bir seviyeye geldikten sonra gerekli saglık konturolinden geçirilerek sevkiyatı hazırlanır. ayırt ettiginiz yavruların üçreti ödendikten sonra ve gerekli saglık konturoli yapılıp ve gününe göre gerekli aşıları yapılıp karneleri cıkarılır ve istediginiz il otogarına kadar anlaşmalı oldugumuz firmalarla gönderilmektedir daha önceden firma bilgileri ve varış saati tarafınıza bilgilendirilmektedir bir saat önceden otogarda hazır olarak yavruları teslim alırsınız. ÖDEME İŞLEMLERİ havale yada kıredi kartına taksit imkanı ödeme yapmadan önce lütfen iletişime geçiniz.

kangal yavru satısı

Kurtboğan ana dolu aslanları kangal köpekleri bekçi ve koruyucu köpeklerdir. Eğer yanınızda kangal köpeği varsa bilinki hayatınız güvendedir. Kangallar bir aslan kadar kuvvetli ve cesaretli Sivas kangal köpeği ile bir aslanın gücü aynı seviyededir.