Kangal yavrusu fiyatları 2022

Sivas altınyayla HEKTOR kangal üretim çiftliğimizde kangal yavrusu üretim ve satışları yapılmakta, çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 2 ile 9 aylık kangal yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal yavrularını bulunduğunuz ile kadar gönderim ücreti çiftliğimiz tarafından karşılanmaktadır.

Yeni yıl 2020 kangal yavrusu fiyatları çiftliğimizde yavru kangal fiyatları 750 TL. başlamaktadır. Kangal yavrusu almadan önce ilk önce dikkat etmeniz gerekenler, yavru kangalların sağlıklı olması ve yavruların gençlik aşıları  yapılmış olmasıdır. Mutlaka kangal yavrusu sahiplenmeden önce yavruların sağlıklı olmasına dikkat edin.

Gerçek bir kangal yavrusu ailenize dost  edinmek istiyorsanız eğer mutlaka almak istediğiniz kangalın ırkı ve soy kütüğü belgesi olması lazım. Yavru alırken mutlaka aşı kartını ve kimliğini isteyin.Orijinal Kangal üretim çiftliğimizde belli başlı ırkları temiz soykütüklü damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz sınıfının birinci sınıf olan kangal yavrularımızı satışa sunduk kangal yavrusu siparişleri için bizi arayın.

Sivas kangal yavrusu sahiplenmek istiyorsanız eğer mutlaka çift sahiplenmelisiniz. Tek bir kangal yavrusu sitrese girebilir ama eşli olursa daha çok neşeli ve huzurlu olur canı sıkılmaz birlikte oynayarak büyürler. Ucuz ve kaliteli gerçek bir sivas kangal yavrusu sahiplenmek isterseniz sizin için en iyi tercih sivas HEKTOR kangal üretim çiftliği olmalıdır. Kangal yavrusu fiyatları sadece 750 tl den başlamaktadır.

Gerçek sivas kangal yavruları saf kan ırkını taşıyan süper kalite satılık kangal yavrusu sahiplenmek için çiftliğimizle iletişim kurun sizde bir dost kangal yavrusu sahiplenin. Tüm TÜRKİYE Kangal yavrusu satışlarımız var. Sivas Altınyayla HEKTOR kangal üretim çiftliğimizde yılın 12 ayı kangal yavrusu satışları yapılmaktadır. Yavru kangal sahiplenmek için rezerve yaptırmanız rica edilir. Çiftliğimizde 1,5 aylık ve 6 aylık kangal yavrusu satışı yapılmaktadır.

Köpek yavrusu satışları kangal köpekleri koyun köpekleri yavrusu altınyayla kangal köpeği üretim çiftliği fiyatları. Ucuz kangal yavrusu sahiplenme, satılık köpek yavruları 2020 Sivas kangal üretim çiftliğimizdeki tüm kangal yavrularının gençlik aşıları yapılmakta kangal yavrularını aşı kartları ile birlikte göndermekteyiz.

Kangal yavrusu fiyatları 2020

Satılık kangal yavruları yavrular 2 aylıktan başlıyor ve üzeri kangal köpeği yavruları çiftliğimizde mevcut sizler kangal yavrusu satın almak için sadece Ziraat bankası hesap Çiftlik hesabına ücretini yatırıp bizleri bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün yavru kangalınızı yolcu otobisleri ile gönderim yapıyoruz. Kangal yavrularını teslim alırken hiç bir ücret ödemiyorsunuz çünkü çiftliğimiz tarafından kangal yavrularının ücretleri karşılanmaktadır.

Dişi ve erkek yavru kangal fiyatları değişmekte dişi kangal yavruları erkek kangal yavrularına göre daha ucuz satılmaktadır. Kangal köpekleri: Bağınızı Bahçenizi korurlar Evinizi hırsızdan korurlar davarınıza sahip çıkarlar Ve daha onemlisi size dost olurlar.

ÇİFTLİKTEN SATILIK KANGAL KÖPEĞİ YAVRULARI. Görüşülür · Acil Satılık Hakiki Orijinal Kurtçul Nabızlı Ucuz Kangal Köpekleri. Görüşülür · Has kangallar. 750 TL · Saf kan kangal yavrusu. 750 TL · Kaliteli yavru Kangal. 750 TL · SAFKAN DİŞİ KANGAL. 2.500 TL · KANGAL SİVAS.

Satılık Türkiye şampiyonu camokanın yavruları görüşülür. Şampiyon kangal köpek yavrusu satışı ve fiyatları. Kaliteli has sivas kangal yavrusu satışları kangallar 3 aylıklar secereli kimlikli pasaportlu köpek satışları. Saf kangal yavru kangal üretimi sivas yavru kangal satışları yavru köpekleri sahiplendirme fiyatları.

Yavru kangal sahiplenirklen dikkat etmeniz gerekenler: Kangal yavrusu diye malaklı köpek yavruları satmakta olan şahışlar var. Malaklı kangal yavrularının kafa yapıları kangal yavrularına daha iri oluyor ve yanakları daha salkık olmaktadır. Bu yüzden yavru kangal sahiplenirken bu gibi belirtilere daha çok dikkat etmelisiniz.

Yavru kangal alırken: Dikkat etmeniz gereken çok şeyler var yavru kangalların öncelikle anne babanın saf kangal olmasına dikkat edin çünkü anne baba saf kangalsa yavrularda safkan olur. Eğer yavru kangalların anne babada bozukluk varsa kırmak köpeklerle kırıldıysa yavru kangallar da kırma belirtileri olur.

Kangal yavrularının gerçek olup olmadıkları 6 aylık olduklarında belli olurlar. 1 Aylık yavru kangalların nasıl bir kangal çıkacagını kimse bilemez o yüzden 3 aylık yavru kangal almanız daha mantıklıdır. Sivas Altınyayla kangal köpek çiftliği kangal köpekleri tanıtımı ve satışları ile yavru kangal resimleri satış ve tanıtımı.

satılık yavru kangal fiyatları