Kangal yavrusu satışı ve fiyatları – Kangal Çiftliği

Satılık panter karabaş yüzü maskeli kangal yavruları 45 günlük kangal köpek yavrusu fiyatı. 850 TL. Satımış olduğumuz kangal köpekleri yavruları için sizlere saf ırka sahip oldukları için kangal yavrularına garanti verebiliriz. Garantili kangal köpeği yavrusu satışlarımız 2019 yılında başlamıştır.

Kangal yavrusunun kulaklarını müşterilerin isteklerine göre kesilmektedir. Kulakları kesik kangal köpek yavrusu satın almak isteyen müşterilerimiz için yavru kangalların kulaklarını çiftliğimiz tarafından kesilip gönderilmektedir. Genelde kangal yavrularının kulaklarını sürüye götürüp çoban köpeği yapmak isteyen müşterilerimiz kulak kesimi için talepte bulunmaktadırlar.

Sivas Satılık yavru kangal köpek satış ilanları ve en hesaplı fiyatları bulacağınız en kaliteli kangal köpek yavruları. Tüm hayvan sevenlerin ücretsiz köpek ilan merkezi.

Kangallar hakkında bilgi: Kangal köpeği yavrusu satın almadan önce alacağınız kangal köpek yavrusunun sağlıklı olup olmadığına mutlaka dikkat ediniz. Paratik atik canlı yerinde durmazyan kangal köpek yavrularını tercih edin.

Kangal yavrularının gençlik ve karma aşıları zamanın da yapılmış kangal yavru köpekleri satın almayı tercih ediniz. Çünkü yavru kangal köpeklerde gençlik hastalığı mutlaka rastlanmakta bu yüzden kangal köpek yavrularında sıkça rastlanan ölümcül hastalıklar  oluşmaktadır.

Kangal köpeği yavruları sapiplenmek için ilk tercih Sivas Kangal Üretim çiftliği olmalı peki neden ? Çünkü yavru kangal köpekler hem kaliteli hem sağlıklı hemde zamanında aşıları yapılmış ölüm riskini atlatmış yavruları satışa sunmaktayız. Çiftliğimiz de özel üretim dediğim b9 kangal köpeği yavruları üretilmektedir.

Satılık kangal yavru köpekleri boz kangal köpeği yavruları fiyatları2019 satışları burada yapılmaktadır. Hemen kangal köpek yavrusu siparişi vermek için iletişim sayfamızdan bizi arayarak kangal köpeği yavrusu satın alabilirsiniz.

Satışa sunmuş olduğumuz kangal yavru  köpek yavrularının her biri aslan parçasıdır. Aslanı andıran yapılara baktığınız zaman tıpkı bir aslan gibi kangal köpeği yavruları yetiştirmekteyiz çiftliğimizde.

Sivas kangal çiftlikten satılık kaliteli kangal köpeği yavrusu çiftliğimiz her ile kangal köpek yavrusu satışı ve yavru kangal gönderimi yapmaktadır. Kangal yavrusu fiyatlarını ve banka hesap bilgilerini almak  için sadece iletişim sayfamızdan telefon hattını kullanın lütfen.

Satılık kaliteli üretim kangal yavru köpek yavruları kangal üretim çiftliğimiz saf kan ırkını temsil eden damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz kangal köpek yavrularından mutlaka sahiplenin.

Sivas Yavru kangal almak isteyenlerin sivasa gelmenize gerek kalmadan siz bize adresinizi verin biz kangal yavrunuzu gönderelim siz sadece köpeğinizi teslim alın.

Sivas kangal köpek yavrusu al sende kangal sahibi ol. Çiftliğimizde her ırk her tür kangal yavru satışları yapılır. Akbaş, Karabaş, Boz kangal yavrusu fiyatları güncel satışları 2019 yılı kampanyaları.

Sivas kangalı günümüzde en çok tercih edilen bir köpek sivas kangalı hem ailenizi korur hemde sizlere iyi bir dost olur. Sivas kangalı Sivas ilimizde yetiştirilmekte olup bir çok illere satılmaktadır.

Gerçek ve kaliteli bir sivas kangalı sahiplenmeyi kim istemez ? Sivas kangalları avrupa ülkelerinin takip ettikleri dünyada ünlü bir köpektir gün geçtikçe ırkının azalması fark edilmektedir. Bu üstün ırkın kayıp olmaması için siz değerli hayvan severlerin sahiplenmesi lazımki bu ırkı yaşatalım neslinin kayıp olmamasını sağlayalım.

Sivas kangalı adlı sayfamın açılma sebebi kamgalları tanımak ve gerçek kangal resimlerini yayınlamak sivas kangalı özellikleri hakkında sizlere bilgi vermek amaçlı açılmıştır.

Özel olarak yetiştirilmek olan simit kuyruk sivas kangal köpekleri günümüzde çok dikkat çekmekte bu kangal köpeklerinin yapıları ve renk tonları boz yani boz karabaş olarak adlanmdırılmaktadır.

Ayıboğan kangal: Aybığan kangalların diğer kangal köpeklerine göre farkları ve özellikleri nelerdir ? Ayboğan kangalların diğer kangallara göre kiloları çok fazla yapıları çok iri kapa yapısı diğer kangallara göre daha büyük suratları daha azgın yapıları  ürkütücüdür.

6 Parmak kangal: Kangal köpeklerin de 6 parmak olması gerekiyor diye bazı söylentiler var bu yanlış söylentileri çıkaranların amaçları nedir bilmiyorum. 6 parmaklı kangal köpekleri kırılmış başka köpeklerle çiftleştirilmiş ve yavru üretilmiş üretilen yavruların arka ayaklarının ikisinde de 6 parmak ortaua çıkmıştır. Aslında 6 parmak olayı kangal köpeklerinde çok büyük kusur aşağıdaki kangal köpeği kırmasında 6 parmak vardır bakın köpeğin ayaklarındaki eğikliklere bakın agız yanaklarının salkıntısına kırma bir köpek olduğu nasıl  belli oluyor.

Sivas kangalı hakkın tüm merak ettikleriniz bize yazın cevaplayalım. Sivas kangallı hakkında tüm genel bilgiler bu sayfada mevcuttur. Kangallar hakkında bilgi sahibi olmak için yigio kangal üretim çiftliğinden genel bilgiler ve kangal alabilirsiniz.

Sivas kangal çoban köpekleri yanınızdaysa eğer bilin ki güvendesiniz. www.kangalyavrusu58.com Gerçek sivas kangalı sahip olmak isterseniz bizi arayın.

Gerçek sivas kangalı ırkını taşıyan ırkı bozulmamış üstün vasıflara sahip kangal köpekleri resimleri ve tanıtımları. Gerçek kangal köpeklerinin yavrularından kangal yavrusu sahiplenmek için çiftliğimizi ziyaret ediniz.